0

Din handlekurv er tom

Chillout Ansatte

Vi har et fantastisk team av godt bereiste mennesker. Felles for oss alle er at vi er lidenskapelig opptatt av reise på en eller annen måte. Noen er eksperter på fjell og friluft, mens andre av oss har backpacket alle verdens hjørner. Oddsen er stor for at du finner inspirasjon til ditt eventyr...

Fredrik Mørch-Johnsen ChilloutFredrik Mørch-Johnsen
Gründer & Daglig leder
fredrik@chillout.no

Jarle Moberg ChilloutJarle Moberg
Gründer & alt mulig-mann
jarle@chillout.no

Hanna Karlsudd ChilloutHanna Karlsudd
Partner & Retail Manager
hanna@chillout.no

Aleksander Gamme ChilloutAleksander Gamme
Partner & inspirator


Anette Moen Chillout OsloAnette Bråthen Moen
Butikksjef Chillout Grünerløkka
anette@chillout.no

Hege Aketun Chillout BogstadveienHege Aketun
Butikksjef Chillout Bogstadveien
hege@chillout.no

Marte Teigen Chillout BergenMarte Teigen
Butikksjef Chillout Bergen
marte@chillout.no

Jon Vegard Næss Chillout.no WebJon Vegard Næss
Web & backoffice
jon.vegard@chillout.no