0

Din handlekurv er tom

Chillout Ansatte

Vi har et fantastisk team av godt bereiste mennesker. Felles for oss alle er at vi er lidenskapelig opptatt av reise på en eller annen måte. Noen er eksperter på fjell og friluft, mens andre av oss har backpacket alle verdens hjørner. Oddsen er stor for at du finner inspirasjon til ditt eventyr...

Fredrik Mørch-Johnsen
Gründer & Daglig leder
fredrik@chillout.no

Jarle Moberg
Gründer & Økonomi, Web
jarle@chillout.no

Anette Bråthen Moen
Innkjøp & butikkdrift
anette@chillout.no

Julie Luneborg
Markedsansvarlig
julie@chillout.no


Aleksander Gamme ChilloutAleksander Gamme
Styreleder & Investor Relations
investor@chillout.no

Linn-Mari Misund
Butikksjef Chillout Grünerløkka
linnmari@chillout.no

Anette Lydersen
Butikksjef Chillout Bogstadveien
anette.lydersen@chillout.no

Karoline Serena Larsen
Butikksjef Chillout Moss
serena@chillout.no


Jon Vegard Næss Chillout.no WebJon Vegard Næss
Web & backoffice
jon.vegard@chillout.no

Nyhetsbrev